Servisimiz  2000 Yılından Bu yana BRC Otogaz Sistemleri Yetkili Bayisi olarak hizmet vermektedir. Servisimizde BRC Marka Otogaz Dönüşümü ve Bakım hizmetleri verilmektedir. BRC Markasını kısaca anlatacak olursak;BRC Markası İtalyan bir markadır. Aynı zamanda BRC otomotiv firmalarına LPG ve CNG dönüşümü için gerekli orijinal ekipmanları üreten 30 yıllık bir tecrübeye sahip bir dünya markası.BRC Markasının Türkiye Tek Yetkili Distribütörü 2A Mühendislik A.Ş. dir.BRC Markasının Türkiye’de Yaygın bir servis ağı, otomobille teknolojik uyum gösteren gelişmiş ileri teknolojiye sahip ekipmanlar, satış sonrası teknik destek, eğitim ve hızlı bir lojistik hizmet sunması tercih edilmesini sağlayan başlıca nedenlerdir.

Ülkemizde sıfır kilometrede garantili LPG’ li araçların pazara sunulmasında önce TOFAŞ FIAT’ la yola çıktık. Sıfır araçlara LPG dönüşümünde FIAT servislerine teknik destek ve lojistik hizmetleri verdik. Bunu CHEVROLET, PROTON, DAIHATSU, HF KANUNİ, HYUNDAI ve HONDA izledi.

Otomobil firmalarının LPG’ li araçlara benzinli araçlarla aynı garantiyi vermeleri otogaz sektörüne büyük katkı sağlamıştır. Bu uygulamalar LPG’ den tedirginlik duyan insanlara güven vermiş, bu markaların dışındaki araç sahipleri de gönül rahatlığıyla LPG dönüşümünü tercih etmeye başlamıştır.