Servisimiz 13.10.2015 tarihinden itibaren Prins Bayisi Olmuştur. Prins Lpg Dönüşümü ve Bakım Hizmetleri vermekteyiz.

Prins 1986 yılından bu yana alternatif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve 50 ye yakın ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyanın en büyük LPG-CNG sistem üreticilerinden biri olan prins değişik ülkelerde Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvo’nun fabrika çıkışlı LPG ve CNG araçları için kit üretiyor. LPG-CNG’nin yanı sıra deniz motorlarının dönüşümleri için ürettiği özel sistemlerde teknolojinin en üst noktasına sahiptir.

4, 5 , 6 ve 8 silindirli turbo ve kompresörlü araçlarda uygulanan Prins Otogaz Sistemleri genellikle üst sınıf araçlar için tercih edilmektedir.

İPRAGAZ GÜCÜ

1996 Yılında Türkiye’nin ilk resmi belgeli Otogaz İstasyonu kurularak Nisan 2010 tarihinde Prins Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak Prins Otogaz Dönüşüm Sistemlerini İpragaz Gücü ve Güvencesi altında sunmuştur.

Türkiye genelinde 10 Tüplü Satış Müdürlüğü 7 Tüplü Saha Ofisi 9 Dökme Satış Müdürlüğü 3 Dökme Satış Ofisi 6 Otogaz Satış Müdürlüğü 15 Lpg Dolum Tesisi 2 Lpg Stoklama Terminali ve 6 adet Tüp ve Emtia Deposuna sahiptir.