Servisimiz 2011 yılından itibaren Vikars Servisi olarak hizmet vermektedir. Servisimizde Vikars Marka Lpg Dönüşümü, Bakım ve Onarım Hizmetleri Verilmektedir. Vikars Markasını Kısaca Tanıtacak olursak;

Vikars olarak 1999 yılında Bursa’da kurulduk. Bugün hem sektörün en tecrübeli üreticilerinden biriyiz, hem de 16. yaşımızın tüm coşkusunu içimizde taşıyan genç ve dinamik bir firmayız.

Neler yapıyoruz?

VİKARS ailesi olarak, hem kendi ürünlerimizi tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyoruz, hem de, kendi markalarının VİKARS kalitesiyle üretilmesini isteyen LPG &CNG dönüşüm sistemi markaları için üretim yapıyoruz.

Üretimini yaptığımız markalara özel çözümler sağlayabilen, butik bir işletmeyiz.

Neler vaat ediyoruz?

Yeni piyasaya sürdüğümüz Dizel LPG/ Dizel CNG çift yakıt dönüşüm sistemiyle, yakıt tüketimi ve tasarruf konusunda iddialı sonuçlar elde ettik.

Bunun yanı sıra LPG & CNG sistemleri havalı fren ve debriyaj merkezleri, ve otomotiv yan sanayi ürünleri üretimi konusundaki başarımız zaten müşterilerimiz tarafından tescillenmiştir. Ürettiğimiz yüksek kalite ürünleri rekabetçi fiyatlarla, müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bunu yaparken doğanın korunmasına katkı sağladığımız için mutluyuz.